مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ البان

با چند کلیک مشاوره رایگان از بهترین متخصصان تعمیر لپ تاپ دریافت کنید.


درخواست مشاوره 

فرآیند خدمات رفع مشکل و تعمیر لپ تاپ در البان

یک

ثبت درخواست و مشاورۀ رایگان تعمیرات لپ تاپ


پس از ثبت درخواست، تعمیرکاران لپ تاپ برای ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان با شما تماس خواهد گرفت. تا حد امکان تلاش البان این است که مشکل لپ تاپ را خودتان بتوانید حل کنید. اما در صورتیکه امکان رفع مشکل به صورت تلفنی نبود، برآوردی از هزینه تعمیر لپ تاپ به شما داده خواهد شد. 

دو

تعیین مکان و زمان تعمیرات لپ تاپ با شما

 

در صورت نیاز به تعمیر گوشی خود، کارشناسان البان برای دریافت لپ تاپ توسط پیک، با شما هماهنگی‌های لازم را صورت خواهند داد. علاوه بر این می‌توانید به صورت حضوری به مرکز تعمیرات لپ تاپ البان در پاساژ نور مراجعه کنید.  

سه

انجام تعمیرات و تحویل لپ تاپ 

 

تعمیرات لپ تاپ با حداکثر سرعت و دقت و حداقل زمان ممکن انجام می‌شود و این تعمیرات تحت گارانتی البان خواهد بود. ضمانت‌نامه کتبی برای خدمات و قطعات مصرفی داده می‌شود. به این معنی شما دیگر نگران کیفیت انجام تعمیرات و یا قطعات مصرفی نخواهید بود چراکه تا یک ماه پس از تعمیر امکان تست دستگاه خود را دارید. 

 مشاوره رایگان تعمیرات لپ تاپ در البان

با ثبت درخواست خود در وب سایت البان، متخصصان مرکز تعمیرات لپ تاپ با شما تماس خواهند گرفت و به رایگان مشاوره های لازم را به شما ارائه می کنند و در صورت نیاز به ارزیابی حضوری از دستگاه لپ تاپ ، هماهنگی های لازم با شما به عمل خواهد آمد.

برای رفع مشکل لپ تاپ خود کلیک کنید.

بعضا می توان مشکل لپ تاپ بدون انجام تعمیرات برطرف کرد. این گونه کارها را بعضا با استفاده از راهنمایی های کارشناسانه هم خودتان می توانید به راحتی انجام دهید. در این راستا البان برای رفع مشکل لپ تاپ شما، از طریق تلفن به شما مشاوره می دهد تا برای تعمیرات لپ تاپ خود به مراجعه حضوری نیاز پیدا نکنید. در صورت نیاز به تعمیر هماهنگی‌های لازم جهت انجام تعمیرات با شما انجام می‌شود.

شروع مشاوره

تعمیر لپ تاپ البان

در کنار موبایل، رایانه و لپ تاپ یکی از مهم ترین وسایل زندگی فناورانه امروز به حساب می آیند. با فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران دور هم جمع شده ایم تا در تعمیرات لپ تاپ بتوانیم تحولی ایجاد کرده و این کار را از یک کار ناراحت کننده طاقت فرسا به یک کار خوشایند و ساده تبدیل کنیم. تمام تلاش ما این است تا با به کارگیری افراد تحصیل کرده و باسابقه در عرصه تعمیرات لپ تاپ، تعمیر لپ تاپ شما را در کوتاه ترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه ها انجام می دهد.

تعمیر لپ تاپ در البان

تعمیرات سریع، مقرون به صرفه و با کیفیت نیاز به در اختیار داشتن تجهیزات حرفه‌ای و به روز و تعمیرکاران متعهد و باتجربه دارد. البان با گردآوری بهترین ها در حوزه تعمیرات، فرآیند صحیح آن را ایجاد کرده است. سعی داریم علاوه بر انجام تعمیرات مناسب با آموزش دادن نیز افراد بیشتری را برای این کار به بازار معرفی کنیم.

ماموریت تعمیرات لپ تاپ البان

در البان ما مشتاق کاری هستیم که انجام می‌دهیم و این حس شوق و شور را می‌توان در فرایند هر تعمیری که انجام می‌دهیم احساس کرد. ما در این صنعت بهترین هستیم چون برای تعمیر هر دستگاهی، همان اندازه مراقبت و توجهی را می‌بخشیم که برای خودمان قائلیم. ما هر تشخیص و تعمیر لپ تاپ را به عنوان چالشی در نظر می‌گیریم که باید راه منحصربه‌فردش را بیابیم، و اینطور نگاه نمی‌کنیم که صرفا كاری‌ست كه باید انجام شود. ما از هر فرصتی استفاده می کنیم تا بهتر از دیروز باشیم و در عین حال می‌دانیم روزی که گذشته هم روزی بسیار خوب بوده است.

سوالات متداول تعمیرات لپ تاپ در البان

بله، ثبت درخواست و دریافت مشاوره در خصوص لپ تاپ و تعمیرات و مشکلات آن در البان رایگان است. کافی است با ما تماس بگیرید یا در وب سایت البان ثبت درخواست کنید. کارشناسان در تلفن توضیحات لازم را به شما خواهند داد و در صورت نیاز به بازدید حضوری از دستگاه ، برای دریافت دستگاه توسط پیک و یا مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات لپ تاپ البان هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد. لازم به ذکر است حتی برای ارزیابی حضوری هم لازم نیست مبلغی را پرداخت کنید، و تعمیرکاران لپ تاپ البان پس از اعلام هزینه به شما شروع به انجام تعمیرات خواهند کرد.

بعد از ثبت درخواست تعمیر لپ تاپ ،توسط شما در سایت البان، کارشناسان البان در اولین فرصت در ساعات اداری  با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره‌ی اولیه‌ی رایگان به شما ارائه خواهد شد. سپس  در صورت نیاز برای بازدید حضوری از دستگاه شما هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد. 

بله. تمام قطعات مورد استفاده توسط البان اصل بوده و با توجه به حساسیت ما بر روی کیفیت خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهیم، همواره از استفاده از هر نوع قطعه‌ای که غیراصل و نامناسب بوده و کیفیت لازم را ندارد پرهیز می‌کنیم و این موضوعی است که شما با دریافت فاکتور مکتوب که به عنوان گارانتی کالا نیز هست، پس از انجام تعمیرات می توانید از آن مطمئن شوید. 

کلیه‌ی تعمیرات لپ تاپ البان دارای گارانتی یک ماهه هستند. با این گارانتی در واقع به شما یک ماه فرصت تست کامل دستگاه داده می شود تا از صحت عملکرد دستگاه لپ تاپ خود اطمینان داشته باشید. 

متاسفانه در حال حاضر امکان ارائه خدمات تعمیرات لپ تاپ در محل وجود ندارد. البته این عدم امکان دلیل محکمی نیز دارد و طبق تجربه مشاهده شده است که تعمیر لپ تاپ در مراکز تعمیر بهتر انجام خواهد شد. و همچنین عمده تعمیرکاران حرفه ای لپ تاپ نیروهای متخصص و گرانی هستند که عملا برای حضور در محل مشتری ، زمان زیادی را در راه خواهند بود. اگر  نگران اطلاعات داخل لپ تاپ خود هستید و به این دلیل خواهان انجام تعمیرات لپ تاپ خود در محل هستید؛ می توانید لپ تاپ خود را به صورت حضوری به مرکز البان بیاورید و درخواست کنید که هارد دستگاه جدا و به شما تحویل داده شود. و در صورت امکان کارشناسان البان، هارد لپ تاپ شما را از دستگاه جدا کرده و به شما تحویل خواهند داد. البته به شما اطمینان می دهیم که کلیه کارشناسان و همکاران ما در البان از بهترین و با اخلاق ترین نیروهایی هستند که به راحتی می توانید از امنیت دستگاه خود نزد افراد مطمئن باشید. 

قطعا این درست نیست که ما خود ادعای بهترین مرکز تعمیرات لپ تاپ در تهران را داشته باشیم؛ اما می توانیم اذعان کنیم که تمام تلاش ما برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان است، در البان کلیه نیروهای تعمیراتی و کارشناسان، با دقت بالا استخدام شده و آموزش دیده اند و علاوه بر این سیستم های نظارتی و پاسخگویی و نظرسنجی از مشتریان به ما امکان نظارت مداوم بر روی سیستم را می دهد. از روی همین اطمینان است که ما با اعتماد به نفس کامل گارانتی یک ماهه برای تعمیرات انجام شده به مشتریان می دهیم. 

درخواست تعمیر خود را ثبت کنید و باقی‌اش را به ما بسپارید.

درخواست تعمیر و مشاوره

تعمیرات لپ تاپ اِلبان در تهران

فرقی نمی کند در کجای تهران هستید،  مرکز تعمیرات لپ تاپ البان در غرب و مرکز تهران، توسط پیک دستگاه شما را دریافت کرده و پس از انجام تعمیرات و تست های لازم ، دستگاه شما را عودت خواهد داد. اما در صورت نیاز می توانید به صورت حضوری نیز  برای دریافت مشاوره رایگان مراجعه نمایید. در حال حاضر دو دفتر یکی در پاساژ نور و دیگری در خیابان امام خمینی تهران نسبت به رائه خدمات تعمیر لپ تاپ اقدام می کنند.