تخصصی ترین مرکز تعمیرات موبایل شیائومی

با چند کلیک از بهترین متخصصان، مشاوره رایگان دریافت کنید. 


همین الان مشاوره رایگان دریافت کنید

فرآیند مشاوره و تعمیر گوشی شیائومی در مرکز البان

یک

ثبت درخواست و مشاورۀ رایگان تعمیرات گوشی

پس از انتخاب سری و مدل گوشی شیائومی و مشکل آن، البان برای ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان با شما تماس خواهد گرفت. تا حد امکان تلاش البان این است که مشکل گوشی را خودتان بتوانید حل کنید. اما در صورتیکه امکان رفع مشکل به صورت تلفنی نبود، برآوردی از هزینه تعمیرات موبایل به شما داده خواهد شد. 

دو

تعیین مکان و زمان تعمیر موبایل شیائومی شما

در صورت نیاز به تعمیر گوشی خود، کارشناسان البان برای دریافت گوشی توسط پیک، یا انجام تعمیرات در محل با شما هماهنگی‌های لازم را صورت خواهند داد. علاوه بر این می‌توانید به یکی از مراکز تعمیرات موبایل شیائومی البان در غرب تهران و یا شعبه بازار موبایل ایران در تهران مراجعه کنید. 

سه

انجام تعمیرات موبایل و تحویل دستگاه شیائومی شما

تعمیرات با حداکثر سرعت و حداقل زمان ممکن انجام می‌شود و این تعمیرات چه در محل شما انجام شود و چه در مرکز تعمیرات موبایل البان، تحت گارانتی البان خواهد بود. ضمانت‌نامه کتبی برای خدمات و قطعات مصرفی داده می‌شود.

نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی اِلبان

برای تعمیر موبایل شیائومی خود، سری آن را انتخاب کنید. 

ویژگی های برتر مرکز تعمیر گوشی شیائومی البان

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی گوشی موبایل شیائومی در اِلبان رایگان است و هزینه صرفا پس از انجام تعمیرات دریافت خواهد شد. 

گارانتی تعمیرات

فرقی نمی کند که چه خدماتی و یا قطعاتی در تعمیرات گوشی شیائومی شما مصرف شده باشد، در هر صورت یک ضمانت نامه مکتوب بابت خدمات ارائه شده به شما ارائه خواهد شد. 

بیش از 6 سال سابقه

سابقه اِلبان به عنوان یک مجموعه معتبر در حوزه تعمیرات موبایل شیائومی از افتخارات آن است که خیال شما را بابت گرفتن خدمات از یک تیم حرفه ای راحت می کند. 

متخصصان حرفه ای تعمیرا​ت​

تمامی متخصصان البان در همین مرکز آموزش تعمیرات موبایل شیائومی خود را گذرانده اند به شکلی که هم دانش کافی دارند و هم از تجربه کافی تعمیر گوشی های شیائومی برخودارند. 

تعمیر صفحه نمایش گوشی شیائومی

با توجه به اینکه گوشی های موبایل در موقعیت های زیادی استفاده می شوند، ریسک آسیب به گوشی ها نسبت به سایر دستگاه های الکترونیک اضافه شده است؛ علاوه بر این مورد، بزرگ شدن گوشی های موبایل شیائومی نیز به بالا بردن احتمال آسیب پذیری آنها کمک کرده است.  

در صورت آسیب به صفحه نمایش گوشی بهتر است در اولین فرصت از تعمیرکاران البان مشاوره رایگان دریافت کنید ؛ چراکه گاهی ممکن است بتوان در شرایطی خاصی فقط شیشه روی صفحه نمایش که دچار آسیب شده است را تعویض کرد و نیازی به تعویض کل صفحه نمایش گوشی شیائومی خود نخواهید داشت. اما این موضوع در تمام صفحه نمایش های گوشی شیائومی صادق نیست. 

نکته بسیار مهم بعدی، گارانتی صفحه نمایش تعویض شده گوشی شیائومی است. تعویض ال سی دی یک کار است، تست و امتحان آن موضوع مهم تری است. متاسفانه در اکثر واحدهای تعمیرات، به شما مهلت تستی داده نمی شود و تنها مهلت تست، زمانی است که داخل مغازه هستید و به محض خارج شدن از مغازه هیچ بهانه ای پذیرفته نخواهد شد.

اما شما در مرکز تعمیرات موبایل البان با تعویض تاچ ال سی دی موبایل شیائومی خود، علاوه بر عضویت در باشگاه مشتریان البان، یک ماه مهلت تست و ضمانت به همراه گارانتی مکتوب نیز خواهید داشت. در این مدت اگر مشکلی در صفحه نمایش گوشی شیائومی شما پیش بیاید که ناشی از ضربه و آب خوردگی نباشد و فقط به معیوب بودن خود قطعه برگردد، بدون هیچ قید و شرطی کار مجدد برایتان انجام خواهد شد تا مشکل به صورت کامل حل شود.

مشاوره تعویض ال سی دی گوشی شیائومی

تعمیر سوکت شارژ موبایل شیائومی

سوکت یا پورت شارژ در گوشی های شیائومی ، از رایج ترین قطعاتی است که دچار خرابی می شود. از طریق این سوکت است که شارژ موبایل شیائومی با باتری آن برای شارژ اتصال برقرار می کند؛ پس اگر متوجه شدید که باتری گوشی شیائومی شما به درستی شارژ نمی شود؛ یکی از دلایل آن خرابی پورت شارژ موبایل شماست.  

برخی اوقات علت کندی شارژ یا شارژ نشدن باتری گوشی، کثیف شدن سوکت شارژ است که به راحتی و با احتیاط می توانید خودتان با یک سوزن به آرامی داخل پورت شارژ موبایل شیائومی خود را تمیز کنید. اما در موارد جدی تر حتما نیاز است که گوشی شما توسط یک متخصص مورد ارزیابی قرار گیرد.

نکته که باید به آن توجه کنید این است که اگر مشکلی در شارژ شدن گوشی تان وجود دارد، آن را زودتر پیگیری کنید چراکه خراب بودن سیستم شارژ گوشی و درست شارژ نشدن باتری، می تواند به باتری و سایر اجزای گوشی نیز آسیب هایی وارد کند. 

دریافت مشاوره رایگان تعمیر پورت شارژ موبایل شیائومی

تعمیر باتری گوشی شیائومی

به جرات می توان گفت که باتری شیائومی از نقاط قوت این گوشی است که با بالا بودن میلی آمپر ساعت باتری این گوشی ها تصدیق کننده قدرت بالای آنها در شارژ دهی است. 

اما به هر روی باتری نیز مثل هر وسیله دیگری دارای عمری مشخص است که این عمر با تعداد دفعات شارژ و دشارژ شدن آن بالا و پایین می شود. توصیه جدی برای بالاتر بردن عمر باتری گوشی های شیائومی آن است که از داغ شدن گوشی تا می توانید جلوگیری کنید؛ اقداماتی همچون عدم استفاده از گوشی به هنگام شارژ ، زیاد بازی نکردن با گوشی و ... از جمله این موارد هستند. 

اگر متوجه آن شدید که ناگهان شارژ گوشی شما خالی می شود و یا اینکه خیلی با سرعت تر از  گذشته شارژ شد و یا اینکه متوجه برآمدی در گوشی خود شدید؛ اینها از نشانه های خرابی باتری گوشی شیائومی شماست که باید هرچه سریع تر آن را به متخصص تعمیرات موبایل برسانید. 

نکته مهم در انجام تعمیرات مرتبط با باتری این است که ؛ تعویض باتری به شدت کاری خطرناک است که حتما باید به دست متخصصان انجام شود چراکه لیتیوم به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده داخل باتری؛ ماده ای است که به راحتی با هوا واکنش نشان داده و مشتعل می شود. 

مثل تمام امور تعمیرات گوشی های شیائومی که در مرکز البان انجام می شود؛ هم قطعه باتری و هم خدمات ارائه شده دارای گارانتی است که در خصوص گوشی های شیائومی این گارانتی از سه ماه تا شش ماه متغیر است. در نتیجه  با همراه داشتن ضمانتنامه مکتوبی که به هنگام تحویل گوشی به شما داده می شود می تواند خیالتان از بابت قطعه و خدمات انجام گرفته در مرکز البان راحت باشد.  

 درخواست مشاوره باتری موبایل خود را ثبت کنید 

مرکز تعمیر گوشی شیائومی اِلبان 

تجربه ای متفاوت از دریافت بهترین خدمات تعمیرات موبایل شیائومی در تهران

 با ثبت درخواست در سامانه تعمیرات موبایل شیائومی البان از بهترین متخصصان مشاوره رایگان دریافت کنید. 

تعمیر انواع مدل گوشی های شیائومی در مرکز البان

فرقی نمی کند گوشی موبایل شیائومی شما جدید است یا قدیمی، در مرکز تعمیرات موبایل البان، تمام انواع مدل های گوشی شیائومی تعمیر می شوند. لازم به ذکر است در مرکز تعمیرات موبایل البان علاوه بر آنکه از پتانسیل افراد متخصص برای انجام تعمیرات استفاده می شود؛ از تجارب این افراد در آموزشگاه تعمیرات موبایل البان نیز استفاده شده است و دوره های تخصصی و فوق تخصصی آموزش تعمیرات موبایل در مجموعه برگزار گردیده است. یکی از خروجی های دوره های آموزشی تعمیرات موبایل البان ؛ انواع ویدئوهای آموزشی است که در زیر می توانید بخشی از فرآیند باز کردن گوشی ردمی نوت شیائومی را مشاهده نمایید. 

تعمیر گوشی شیائومی سری پوکو

فرقی نمی کند مشکل گوشی شیائومی شما چیست و یا از کدام یک از سری های شیائومی است؛ در مرکز تعمیرات موبایل البان مشکل گوشی شما مرتفع خواهد شد. 

سوالات رایج در خصوص تعمیر موبایل شیائومی در مرکز البان

خیر، مشاوره و عیب یابی گوشی در البان رایگان است. یعنی اگر شما به صورت تلفنی مشاوره از کارشناسان البان دریافت کنید و یا با ارسال گوشی خود به مرکز البان خواستار عیب یابی آن شوید بابت مشاوره یا عیب یابی گوشی لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید و حتی در بسیاری از موارد پیش آمده که مشتری گوشی خود را برای تعمیرکاران البان ارسال کرده است، اما با توجه به هزینه زیادی که قطعه گوشی نسبت به ارزش خود گوشی شیائومی داشته است؛ مشتری را از انجام تعمیر منصرف کرده اند.

بعد از ثبت درخواست توسط شما در سایت البان، متخصصان البان با شما تماس گرفته و با توجه به توضیحات شما مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه خواهند کرد. در صورت نیاز برای بازدید حضوری از دستگاه برای دریافت دستگاه شما توسط پیک یا مراجعه حضوری خودتان به یکی از مراکز تعمیرات موبایل شیائومی البان در تهران هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد.  نکته ای که لازم به ذکر است اینکه شما برای دریافت مشاوره در خصوص تعمیر گوشی شیائومی خود لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید و در صورت تایید شما برای انجام تعمیر، و صرفا پس از انجام تعمیر مبلغ ارائه خدمات را پرداخت خواهید کرد. 

بله. تمامی قطعاتی که برای تعمیر گوشی شیائومی استفاده می شود کیفیت اصلی هستند؛ و از همین جهت است که برای کاری که انجام شده است ضمانت نامه مکتوب توسط البان ارائه می شود. همچنین لازم به ذکر است حتی اگر خود مشتری درخواست استفاده از قطعه غیر اصلی را بکند با توجه به گارانتی که البان برای انجام تعمیرات خود می دهد؛ کارشناسان تعمیرات البان از این کار اجتناب خواهند کرد. 

کلیه‌ی تعمیرات موبایل یا لپ تاپ البان دارای گارانتی یک تا شش ماه هستند و با این توضیح تفاوتی نمی کند که گوشی شما شیائومی است یا هر برند دیگری، در هر صورت و در حالتیکه گوشی شما توسط مراکز  و نمایندگی های شیائومی البان تعمیر شود؛ این گارانتی را به صورت مکتوب دریافت خواهید کرد. همچنین باید به این نکته هم اشاره کنیم که تفاوت یک تا شش ماهه برای گارانتی خدمات ارائه شده ، مرتبط به نوع قطعات مصرفی و مدل موبایل شیائومی شما است و به عنوان مثال باتری موبایل شیائومی از سه ماه تا شش ماه گارانتی های متفاوتی دارد اما  گارانتی صفحه نمایش گوشی شیائومی، یک ماهه است. 

قطعا؛ مرکز تعمیرات موبایل البان به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیر گوشی شیائومی در تهران هم تعمیرات سخت افزاری موبایل شیائومی را انجام می دهد و هم تعمیرات نرم افزاری آن را. با این توضیح در صورتیکه صفحه نمایش گوشی شیائومی شما یا پورت شارژ یا هر قسمت سخت افزاری آن دچار مشکل شود به راحتی می توانید روی البان حساب باز کنید. همچنین اگر گوشی شما به تعمیرات نرم افزاری همچون هنگ کردن و یا نیاز به ریبوت پیدا کردن داشت می توانید با ثبت درخواست در وب سایت تعمیرات موبایل البان و یا تماس با تلفن البان از بهترین متخصصان مشاوره لازم را برای گوشی شیائومی خود دریافت کنید.

البان نمایندگی رسمی گارانتی گوشی شیائومی در ایران است. و تمامی مجوزهای لازم را از سامانه جامع گارانتی  وزارت صمت و اتحادیه تعمیرات موبایل تهران در خصوص گوشی های شیائومی دارد. اما اگر منظور شما در خصوص این است که آیا البان نمایندگی رسمی از برند شیائومی در چین را دارد؛ باید اشاره کنیم که بعد از ایجاد تحریم های جهانی علیه ایران؛ متاسفانه برند شیائومی نیز مجبور شد از ایران برود و تمامی نمایندگی های رسمی خود را از ایران جمع کرد. همین موضوع را می توانید از صفحه وب سایت برند شیائومی خودتان جستجو کنید. اما علی رغم این نکته ، با توجه به حساسیت و دغدغه ای که البان برای ارائه خدمات تعمیرات موبایل شیائومی را دارد؛ کیفیت ارائه خدمات آن در سطح برندهای معتبر جهانی است. 

البان از ترکیب «اِل» و پسوند «بان» شکل گرفته است. «اِل» را از ابتدای کلمه‌ی الکترونیک الهام گرفتیم، چون به دنبال این هستیم که از تکنولوژی‌های دنیای الکترونیک و دیجیتال برای بهتر شدن زندگی همگان استفاده کنیم. پسوند «بان» نیز به معنای نگه‌دارنده، محافظت‌کننده و دارنده است.

قطعا بله؛ مجموعه البان با نام قبلی (دیجی دکی) از مبتکرین تعمیرات موبایل در محل بود و تاکنون توانسته بیش از 50 هزار سرویس موفق را ارائه دهد.  سرویس هایی به تمام نقاط تهران از غرب تهران گرفته تا شرق و مرکز آن. اما باید توجه داشته باشید که تمام انواع تعمیرات گوشی های موبایل قابل انجام در محل نیستند و برای تعمیر گوشی ، در برخی موارد دستگاه حتما باید به مرکز تعمیرات موبایل ارجاع پیدا کند. با صحبت و دریافت مشاوره تعمیرات موبایل از طریق تلفن ؛ متخصصان البان طبق برآورد اولیه از خرابی گوشی شما ؛ راهنمایی های لازم را در خصوص امکان انجام تعمیرات موبایل در محل و یا در مرکز تعمیرات موبایل البان به شما خواهند داد. 

 تمام تلاش ما این است که تجربه ناخوشایند شما از خرابی گوشی را با ارائه یک خدمات حرفه ای و خوب به حداقل ممکن برسانیم اما قطعا نمی توانیم خودمان بگوییم که بهترین سایت یا مرکز تعمیرات موبایل هستیم اما می توانیم برخی از فاکتورهایی که مهم است برای انتخاب بهترین سایت موبایل را طبق تجربیات خود به شما بگوییم: مسلما اولین فاکتور این است که خیال شما از بابت استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر موبایلیتان راحت باشد که برای این منظور می توانید از آن مرکز ضمانت نامه یا گارانتی تعمیر موبایل دریافت کنید. دومین نکته پاسخگویی صحیح به درخواست تعمیر شماست به این معنی که در زمان مناسب و به صورت صحیح کارشناس نسبت به پاسخگویی به شما و ارائه مشاوره های لازم برای انجام تعمیر گوشی شما اقدام نماید به عنوان مثال بسیار پیش آمده که هزینه تعمیر یک گوشی اصلا مقرون به صرفه نبوده است و در همان تماس تلفنی کارشناسان البان، مشتری را از این موضوع به صورت دقیق مطلع کرده اند تا مشتری از بابت ایاب و ذهاب متحمل هزینه مالی و زمانی نشود. سومین نکته در انتخاب بهترین سایت تعمیرات موبایل، امکان انجام تعمیرات تخصصی موبایل در آن مرکز است؛ چراکه برخی از تعمیرکاران صرفا قطعات را تعویض می کنند و اشکالی که شاید با یک تعمیر جزیی و هزینه ای اندک بر روی گوشی مرتفع می شد را با انجام تعویض پیش می برند و به این صورت مشتری مجبور به پرداخت هزینه زیادی خواهد شد. 

 خیر؛ فرقی نمی کند برند موبایل  شما چیست؛ در هر صورت مرکز تعمیرات موبایل البان خدمات مورد نیاز شما را صورت صحیح و حرفه ای نجام خواهد داد. مرکز تعمیرات موبایل البان یک مرکز جامع است که تعمیر  موبایل شیائومی ، تعمیرات گوشی سامسونگ ، و تعمیرات اپل را انجام می دهد. لازم به ذکر است شما می توانید با ثبت یک درخواست و یا تماس با شماره تلفن تعمیرات موبایل البان به شماره 02166863400 از مشاوره رایگان کارشناسان این شرکت برای تعمیرات گوشی  شیائومی خود و یا هر یک از برندهای رایج بازار استفاده نمایید. 

شعبه یک: 

تعمیرات موبایل شیائومی البان در غرب تهران 

دفتر اصلی تعمیرات موبایل البان که به تعمیرات تخصصی گوشی شیائومی نیز می پردازد، در  خیابان امام خمینی، نبش خیابان دماوند کمالی قرار دارد. اما فرقی نمی کند در کجای تهران قرار دارید، اِلبان با داشتن پیک رایگان  دریافت گوشی ، خدمات تعمیر گوشی شیائومی را برای شما تسهیل کرده است تا سریع و فوری به مشکل شما رسیدگی شود. 

 

شعبه دو: 

مرکز تعمیر گوشی شیائومی در بازار موبایل ایران در تهران

 شعبه دوم اِلبان که خدمات تخصصی تعمیر گوشی شیائومی را ارائه می دهد،  در بازار موبایل ایران قرار دارد که می توانید برای دریافت خدمات به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کنید و یا  با پیگ رایگان دریافت ، گوشی موبایل خود را به این مرکز ارسال نمایید. همچنین کارشناسان تعمیرات شیائومی در البان همیشه با روی گشاده پاسخگوی شما خواهند بود.