مرکز تخصصی تعمیرات موبایل سامسونگ

درخواست خود را ثبت کنید و از بهترین متخصصان تعمیرات گوشی سامسونگ اِلبان مشاوره رایگان دریافت کنید.

بعد از ثبت درخواست تعمیرات گوشی سامسونگ چه اتفاقی می افتد؟

دریافت پیامک

در اولین مرحله یک پیامک که درخواست تعمیرات گوشی سامسونگ شما را تایید می کند، دریافت خواهید کرد.

تماس متخصصان

در کمتر از یک ساعت متخصصان با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در خصوص موبایل سامسونگ شما ارائه خواهند کرد. 

بازدید از گوشی

در صورت نیاز به بازدید ، هماهنگی برای مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی های تعمیرات سامسونگ البان و یا ارسال با پیک یا پست انجام خواهد شد. 

انجام تعمیرات

تعمیر موبایل سامسونگ شما توسط بهترین متخصصان و در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. 

ارسال گوشی

پس از انجام تعمیرات و گرفتن تست های لازم هماهنگی برای تحویل حضوری و یا ارسال گوشی با شما انجام خواهد شد. 

گارانتی تعمیرات گوشی سامسونگ

کلیه خدمات تعمیرات انجام گرفته در مرکز تعمیرات موبایل البان و یا قطعات مصرفی در موبایل های سامسونگ در حین تعمیرات؛ از یک تا شش ماه گارانتی می شه و ضمانت نامه مکتوب به شما ارائه خواهد شد. علت تفاوت زمانی در گارانتی تعمیر موبایل سامسونگ؛ قطعات مختلفی هست که در گوشی های موبایل به کار می روند؛ به عنوان مثال باتری موبایل های سامسونگ از سه تا شش ماه گارانتی می شه اما این گارانتی برای صفحه نمایش موبایل سامسونگ؛ یک ماه هست، چراکه هر اشکالی که در ال سی دی موبایل سامسونگ شما وجود داشته باشه در همان هفته اول خودش رو نشون می ده. 

با داشتن این گارانتی مکتوب برای تعمیرات انجام گرفته بر روی گوشی سامسونگ خودتان؛ خیالتان از کیفیت قطعات و خدمات دریافتی کاملا راحت خواهد بود. باز هم اگر سوالی داشته باشید می توانید هم الان با کارشناسان البان تماس بگیرید و یا درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان اختصاصی برای تعمیرات سامسونگ با شما تماس بگیرند. 

02166863400

سری موبایل سامسونگ خود را انتخاب کنید

فرقی نمی کند مشکل یا مدل موبایل سامسونگ شما چیست؛ البان آن را برای شما حل می کند. 

ویژگی های متمایز کننده مرکز تعمیرات گوشی سامسونگ البان

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی گوشی سامسونگ در اِلبان رایگان است و هزینه صرفا پس از انجام تعمیرات دریافت خواهد شد. 

گارانتی تعمیرات سامسونگ

فرقی نمی کند که چه خدماتی و یا قطعاتی در تعمیرات گوشی سامسونگ شما مصرف شده باشد، در هر صورت یک ضمانت نامه مکتوب بابت خدمات ارائه شده به شما ارائه خواهد شد. 

بیش از 6 سال سابقه

سابقه اِلبان به عنوان یک مجموعه معتبر در حوزه تعمیرات موبایل سامسونگ از افتخارات آن است که خیال شما را بابت گرفتن خدمات از یک تیم حرفه ای راحت می کند. لذا فرقی نمی کند که مدل گوشی سامسونگ شما چیست؛ البان آن را برای شما تعمیر می‌کند. 

متخصصان حرفه ای تعمیرا​ت​

تمامی متخصصان البان در همین مرکز، آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ خود را گذرانده اند به شکلی که هم دانش کافی دارند و هم از تجربه کافی تعمیر گوشی های سامسونگ برخودارند. 

آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ در مرکز البان

مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ البان؛ علاوه بر آنکه به ارائه خدمات تعمیر گوشی های سامسونگ می پردازد؛ یک آموزشگاه تعمیرات موبایل نیز ایجاد کرده است تا به علاقه مندان این حوزه آموزش های لازم  را به صورت حرفه و دقیق ارائه نماید. همچنین برای آن دسته از علاقه مندان به تعمیرات موبایل نیز پکیج ویدئویی آموزش تعمیرات موبایل آماده کرده است که در فیلم زیر می توانید بخشی  از یک قسمت مرتبط با باز و بسته کردن گوشی سامسونگ Galaxy Note Edge را مشاهده نمایید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره ها می توانید با هر یک از مراکز تعمیرات موبایل البان تماس حاصل نمایید. 

سوالات رایج در خصوص تعمیرات موبایل سامسونگ در مرکز البان

به راحتی شما می توانید در ساعات اداری با تلفن مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ البان از طریق شماره های نوشته شده در سایت و یا دکمه ای که در بالا سمت راست صفحه قرار داده شده است تماس بگیرید و یا درخواست خود را در سایت ثبت نمایید تا متخصصان تعمیر گوشی سامسونگ با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه نمایند. 

خیر؛ کل فرآیند مشاوره و عیب یابی به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد و لازم نیست شما بابت دریافت این خدمات هزینه ای پرداخت کنید؛ در مرکز البان شما صرفا بابت تعمیرات و یا قطعات موبایل سامسونگ خود لازم است هزینه پرداخت کنید و البته لازم به ذکر است این هزینه ها پیش از شروع انجام تعمیرات به شما اطلاع داده خواهد شد و در صورت تایید شما برای انجام تعمیرات ؛ تعمیر گوشی سامسونگ شما انجام خواهد شد. 

بعد از ثبت درخواست توسط شما در سایت البان برای انجام تعمیر و یا دریافت مشاوره تعمیر گوشی سامسونگتان، متخصصان البان با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره رایگان با توجه به توضیحات شما ارائه خواهد کرد. سپس با توجه به نیاز تعمیراتی گوشی شما برای انجام تعمیرات در محل و یا دریافت گوشی در یکی از مراکز تعمیرات موبایل سامسونگ البان در تهران با شما هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد. در صورتیکه در تهران حضور دارید و امکان انجام تعمیرات موبایل سامسونگ شما در محل شما ممکن نبود، می توانید به صورت حضوری  به نمایندگی های البان مراجعه کنید و یا با کارشناس مربوطه جهت ارسال گوشی خود توسط پیک هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

بله. تمام قطعات مورد استفاده برای گوشی های سامسونگ یا سایر گوشی ها در مرکز البان  اصل و از بهترین کیفیت قطعات موجود در ایران است ، این موضوع را علاوه بر آنکه از نحوه حرفه ای ارائه خدمات تعمیر گوشی سامسونگ در البان می توانید متوجه شوید و هم از ضمانت نامه مکتوبی که البان به شما ارائه می نماید. 

همچنین لازم به ذکر است البان یکی از گارانتی های رسمی گوشی سامسونگ در ایران است که از بخش گارانتی سازمان صمت و اتحادیه تعمیرات موبایل تهران مجوزهای لازم را اخذ کرده است که به راحتی می توانید کیفیت خوب خدمات دریافتی سایر مشتریان را از این دو سامانه در خصوص البان ( یا ستاره سپهر فناوری) مشاهده نمایید.

کلیه‌ی تعمیرات موبایلی که در مرکز البان انجام می شود برای هر مدل دستگاه و هر برندی از جمله سامسونگ؛ شامل گارانتی یک تا شش ماه خواهد بود.  هستند. این تفاوت به جهت تفاوت در نوع قطعه های مصرفی برای بخش‌های مختلف گوشی است؛ به این معنی که مدت گارانتی باتری گوشی سامسونگ با گارانتی صفحه نمایش آن قاعدتا متفاوت است. 

عمدتا امکان انجام تعمیرات در محل گوشی سامسونگ شما؛ در همان مرحله مشاوره تلفنی مشخص خواهد شد. اما در صورتیکه به هر دلیلی امکان انجام تعمیرات در محل وجود نداشته باشد؛ می توانید به صورت حضوری به یکی از مراکز البان در غرب تهران و یا بازار موبایل ایران مراجعه نمایید و یا برای کارشناسان البان برای دریافت گوشی شما توسط پیک با شما هماهنگی های لازم را به عمل خواهند آورد. 

اول باید مشخص شود که منظور از نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ چیست؟ اگر منظور مرکزی است که مجوزهای لازم را از سازمان های داخل ایران همچون سازمان صمت برای گارانتی گوشی سامسونگ در اختیار دارد؛ بله البان یکی از بهترین مراکز گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش تعمیر گوشی سامسونگ در ایران است. اما اگر منظور اخذ نمایندگی رسمی از برند اصلی سامسونگ است باید اشاره کنیم که پس از ایجاد تحریم ها ، کلیه برندها نمایندگی های خود را در ایران متاسفانه جمع آوری کردند که این موضوع را می توانید در وب سایت اصلی موبایل سامسونگ چک نمایید. اما در سال اخیر ظاهرا یکی از شرکت های ایرانی مجوز گارانتی رسمی از برند سامسونگ را دریافت کرده است ولی با توجه به وجود تحریم ها کمی این موضوع عجیب به نظر می رسد. اما در هر صورت می توانید خودتان استعلام های مربوطه را هم از شرکت البان برای انجام تعمیرات گوشی خود و هم از سایر شرکت ها دریافت کنید تا در نهایت تصمیم بگیرید که خدمات تعمیرات گوشی خود را از چه شرکتی دریافت کنید. 

البته لازم به ذکر است؛ تمامی فرآیندهایی که در البان صورت می پذیرد مطابق با استانداردهای جهانی انجام تعمیرات گوشی سامسونگ است و از همین روی است که ضمانت نامه مکتوب ارائه خدمات نیز به شما ارائه خواهد شد. 

از طریق صفحه تماس با البان ( شرکت ستاره سپهر فناوری) می توانید اطلاعات کامل در خصوص دسترسی به نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ البان را دریافت کنید. همچنین این آدرس ها به شکل زیر هستند : 

  • آدرس مرکز خدمات گارانتی: خیابان حافظ، بازار موبایل ایران، طبقه‌ی سوم، واحد 503C (ستاره سپهر فناوری)
  • آدرس دفتر مرکزی و واحد تعمیرات موبایل: تهران، بزرگراه یادگار امام، خیابان امام خمینی، نرسیده به جیحون، پلاک 1324، ساختمان البان
  • واحد تعمیرات لپ‌تاپ: تهران، تقاطع خیابان ولیعصر و طالقانی، پاساژ نور، طبقۀ همکف دوم، واحد 7078.
  •  +982166863400

توصیه می کنیم برای دریافت خدمات و راهنمایی بهتر حتما پیش از مراجعه به یکی از شعب مراکز و نمایندگی های البان، با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید؛ چراکه برخی از مشکلات گوشی به راحتی و از طریق تلفن قابل مرتفع شدن خواهند بود. 

بله، البته! ما در البان آکادمی آموزش تعمیرات را هم راه‌اندازی کرده‌ایم و در آن تعمیرات موبایل را از سطح مبتدی تا فوق تخصصی به کسانی که علاقمند یا دنبال راه‌اندازی کسب و کار خود هستند، آموزش می‌دهیم. از نکات ويژه آموزش تعمیرات موبایل در مرکز البان این است که شما در مرکزی آموزش می بینید که مربیان آن در حال حاضر خود مشغول به انجام تعمیرات هستند و کیس ها و موارد به روز تعمیر موبایل را مشاهده می کنند و با انواع گوشی های مدل روز و اشکالات رایج در آنها آشنایی دارند. در صورتیکه علاقه مند بودید با این دوره ها بیشتر آشنا شوید، از طریق تماس با مرکز مشاوران درخواست خود را مطرح کنید و مشاوره های لازم به شما داده خواهد شد. همچنین با گذراندن این دوره با توجه به اینکه علاه بر پوشش سیلابس های آموزشی فنی و حرفه ای ، تجربیات مربیان البان در طول این مدت نیز به این دوره های آموزش تعمیرات موبایل اضافه شده است و در نتیجه شما می توانید هم بعد از این دوره ها مدرک فنی و حرفه ای آموزش تعمیرات موبایل را دریافت کنید و هم زیربنای علمی مناسبی را برای شروع دوره خود کسب کنید. 

 تمام تلاش ما این است که تجربه ناخوشایند شما از خرابی گوشی را با ارائه یک خدمات حرفه ای و خوب به حداقل ممکن برسانیم اما قطعا نمی توانیم خودمان بگوییم که بهترین سایت یا مرکز تعمیرات موبایل هستیم اما می توانیم برخی از فاکتورهایی که مهم است برای انتخاب بهترین سایت تعمیرات موبایل را طبق تجربیات خود به شما بگوییم: مسلما اولین فاکتور این است که خیال شما از بابت استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر موبایلیتان راحت باشد که برای این منظور می توانید از آن مرکز ضمانت نامه یا گارانتی تعمیر موبایل دریافت کنید. دومین نکته پاسخگویی صحیح به درخواست تعمیر شماست به این معنی که در زمان مناسب و به صورت صحیح کارشناس نسبت به پاسخگویی به شما و ارائه مشاوره های لازم برای انجام تعمیر گوشی شما اقدام نماید به عنوان مثال بسیار پیش آمده که هزینه تعمیر یک گوشی اصلا مقرون به صرفه نبوده است و در همان تماس تلفنی کارشناسان البان، مشتری را از این موضوع به صورت دقیق مطلع کرده اند تا مشتری از بابت ایاب و ذهاب متحمل هزینه مالی و زمانی نشود. سومین نکته در انتخاب بهترین سایت تعمیرات موبایل، امکان انجام تعمیرات تخصصی موبایل در آن مرکز است؛ چراکه برخی از تعمیرکاران صرفا قطعات را تعویض می کنند و اشکالی که شاید با یک تعمیر جزیی و هزینه ای اندک بر روی گوشی مرتفع می شد را با انجام تعویض پیش می برند و به این صورت مشتری مجبور به پرداخت هزینه زیادی خواهد شد. 

 خیر؛ فرقی نمی کند دستگاه شما چیست؛ در هر صورت مرکز تعمیرات موبایل البان خدمات مورد نیاز شما را برای انجام صحیح و حرفه ای تعمیرات انجام خواهد داد. مرکز تعمیرات موبایل البان یک مرکز جامع است که تعمیر  موبایل شیائومی ، تعمیرات گوشی سامسونگ ، و تعمیرات اپل را انجام می دهد. لازم به ذکر است شما می توانید با ثبت یک درخواست و یا تماس با شماره تلفن تعمیرات موبایل البان به شماره 02166863400 از مشاوره رایگان کارشناسان این شرکت برای تعمیرات گوشی های موبایل سامسونگ و یا هر یک از برندهای مذکور استفاده نمایید. 

نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ البان در تهران

شعبه یک: نمایندگی شماره یک تعمیرات موبایل سامسونگ اِلبان

تعمیرات موبایل سامسونگ در غرب تهران

دفتر اصلی تعمیرات موبایل البان که در غرب تهران واقع شده ؛ یکی از مراکز و نمایندگی های اصلی تعمیرات گوشی سامسونگ در ایران است که به ارائه خدمات می پردازد. در صورتیکه امکان مراجعه حضوری ندارید، به راحتی می توانید درخواست پیک رایگان دریافت از البان کنید تا به فوریت برای شما پیک ارسال شود.


شعبه دو: نمایندگی شماره دو تعمیرات موبایل سامسونگ اِلبان

البان در بازار موبایل ایران در تهران

 شعبه دوم اِلبان در بازار موبایل ایران قرار دارد که می توانید برای دریافت خدمات برای تعمیر موبایل به این شعبه هم مراجعه کنید اما با توجه به مشاوره رایگان در خصوص تعمیر موبایل در اِلبان می توانید ابتدا از مشاوره تلفنی این شرکت استفاده کنید و در صورت نیاز برای مراجعه و یا ارسال گوشی خود هماهنگی های لازم را انجام دهید.