تعميرات موبايل ، البان

پیگیری روند تعمیرات در سامانه‌ی البان

شماره پیگیری را وارد کنید:

پیگیری درخواست

فرآیند خدمات رفع مشکل و تعمیر لپ تاپ در البان

ثبت درخواست و مشاوره رایگان تعمیرات

پس از ثبت درخواست رایگان ، البان جهت فهم و رفع مشکل لپ تاپ شما و ارائه مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و تا حد امکان راهنمایی می کند تا خودتان مشکل لپ تاپ را برطرف سازید.

مشاوره و تایید برای انجام تعمیرات

در این مرحله پس از آنکه مشکل لپ تاپ معلوم شد، کارشناسان البان به شما راه حل و هزینه تعمیرات لپ تاپ را به شما ارائه می دهند تا در صورت موافقت شما این کار انجام گیرد. کارهای بالای 400هزار تومان بدون تایید شما انجام نخواهند گرفت و حتما از خود شما کسب اجازه خواهد شد.

انجام تعمیر لپ تاپ و تحویل دستگاه

بعد از تایید شما، تعمیر لپ تاپ شما به سرعت و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. پس از اتمام فرآیند تعمیرات، مجدد جهت بازگرداندن دستگاه با شما هماهنگی های لازم صورت می گیرد و لپ تاپ تعمیر شده برایتان ارسال خواهد شد. تعمیرات انجام گرفته شامل حداقل یک ماه ضمانت کتبی و رسمی تعمیرات البان خواهند شد.

از تعمیر لپ تاپ در البان بیشتر بدانید.

سازمان مرکز تعمیر لپ تاپ البان

در کنار موبایل، رایانه و لپ تاپ یکی از مهم ترین وسایل زندگی فناورانه امروز به حساب می آیند. با فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران دور هم جمع شده ایم تا در تعمیرات لپ تاپ بتوانیم تحولی ایجاد کرده و این کار را از یک کار ناراحت کننده طاقت فرسا به یک کار خوشایند و ساده تبدیل کنیم. با توجه به نبود نمایندگی های اصلی در کشور و عدم پاسخگویی مناسب برخی از شرکت ها البان با فراهم کردن بالاترین حد استانداردها و با به کارگیری افراد تحصیل کرده و باسابقه در عرصه تعمیرات لپ تاپ، تعمیر لپ تاپ شما را در کوتاه ترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه ها انجام می دهد.

تعمیر لپ تاپ در البان

تعمیرات سریع، مقرون به صرفه و با کیفیت نیاز به در اختیار داشتن تجهیزات حرفه‌ای و به روز و تعمیرکاران متعهد و باتجربه دارد. البان با گردآوری بهترین ها در حوزه تعمیرات، فرآیند صحیح آن را ایجاد کرده است. سعی داریم علاوه بر انجام تعمیرات مناسب با آموزش دادن نیز افراد بیشتری را برای این کار به بازار معرفی کنیم.

ماموریت مرکز تعمیر لپ تاپ البان

در البان ما مشتاق کاری هستیم که انجام می‌دهیم و این حس شوق و شور را می‌توان در فرایند هر تعمیری که انجام می‌دهیم احساس کرد. ما در این صنعت بهترین هستیم چون برای تعمیر هر دستگاهی، همان اندازه مراقبت و توجهی را می‌بخشیم که برای خودمان قائلیم. ما هر تشخیص و تعمیر موبایل را به عنوان چالشی در نظر می‌گیریم که باید راه منحصربه‌فردش را بیابیم، و اینطور نگاه نمی‌کنیم که صرفا كاری‌ست كه باید انجام شود. ما از هر فرصتی استفاده می کنیم تا بهتر از دیروز باشیم و در عین حال می‌دانیم روزی که گذشته هم روزی بسیار خوب بوده است.

هر محله، هر لحظه

البان تعمیر لپ تاپ شما را مانند تعمیرات موبایل در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. تعمیرات لپ تاپ در محل در بسیاری از موارد امری ناشدنی است اما البان تلاش دارد تا با در اختیار داشتن بهترین ها تعمیرکاران ماهر را به شما نزدیکتر سازد. برای این منظور کافی است یک درخواست تعمیرات ثبت کنید تا از کارشناسی و مشاوره رایگان متخصصان تعمیرات البان بهره مند شوید.

تعميرات موبايل در محل ، البان

سوالات متداول در مورد تعمیرات لپ تاپ البان

البان تعمیر لپ تاپ را در ایام کرونا چگونه انجام می دهد؟

آیا مشاوره و ثبت درخواست تعمیرات موبایل در البان رایگان است؟

بعد از ثبت درخواست، چه فرایندی در البان اتفاق می‌افتد؟

آیا انجام عیب یابی و انجام ندادن تعمیرات نیز شامل هزینه می شود؟

آیا شما از قطعات اصلی لپ تاپ استفاده می‌کنید؟

مدت زمان گارانتی تعمیرات موبایل البان چقدر است؟

آیا البان در خصوص خرید لپ تاپ هم مشاوره ارائه می‌دهد؟

البان چیست؟

آیا شما تعمیرات لپ تاپ را آموزش هم می‌دهید؟

باشگاه مشتریان البان

پس از دریافت اولین خدمات تعمیر لپ تاپ خود به خود عضو باشگاه مشتریان البان خواهید شد و با کارت ویژه باشگاه مشتریان که به شما داده می شود می توانید به صفحه باشگاه مشتریان مراجعه کنید. در این باشگاه تخفیف های ویژه ای از سایر شرکت های خدماتی و محصول محور تهیه شده است که می توانید با کد تخفیفی که به هر محصول و خدمات اختصاص داده شده است از خدمات این مجموعه ها استفاده کنید. مجموعه هایی همچون چاله سرویس برای خدمات خودرویی در محل، باغ سبز جهت خرید میوه های تازه از باغداران، انتشارات نشر سایه سخن برای خرید کتاب های حوزه روانشناسی این نشریه، خرید از مجموعه سایدا که در حوزه مادر و کودکان تازه متولد شده کار می کند و همچنین تخفیف برای دوره های آموزش مجازی تعمیرات موبایل البان.

تمام لپ تاپ ها با انواع برندها ممکن است خراب شوند، ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ البان برای هر برند و هر مشکل راهکار متفاوتی داریم اما همه این کارها یک ویژگی مشترک دارند و آن این است که همه این کارها به صورت حرفه ای در مرکز تعمیر لپ تاپ البان انجام می شوند. برخی از این کارها عبارتند از: 

یک: تعمیر انواع برندهای لپ تاپ

دو: تعمیر لپ تاپ با هر مشکلی

سه: مشکل لپ تاپ و انواع راه حل های آن

چهار: نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

درخواست تعمیر خود را ثبت کنید و باقی‌اش را به ما بسپارید.

درخواست تعمیر و مشاوره

ورود کاربران | روند تعمیرات در البان | ضمانت‌نامه‌ها