ما در این روزهای سخت کرونا هم با لحاظ کردن تمام نکات ایمنی و بهداشتی کنار شماییم.  فقط درخواست تعمیر خود را ثبت کنید و منتظر تماس البان باشید.

اِلبــــــان

تعمیرات موبایل

راهکار تعمیرات موبایل در محل

یقینا کار ما تعمیر موبایل است، البته در محل دلخواه شما. اما گمان می‌کنیم پیش و بیش از آن وظیفه‌ی ما خوشحال شدنتان و خوشایند کردن روزهای بد شماست. درخواست دهید و از اینجا به بعدش را به ما بسپارید.

تعميرات موبايل ، الباندرخواست تعمیر و مشاوره
تعميرات موبايل ، البان

پیگیری روند تعمیرات در سامانه‌ی البان

شماره پیگیری را وارد کنید:

پیگیری درخواست

چه چیزی رو می‌تونیم برای شما تعمیر کنیم؟

از ماسک استفاده کنید!

اِلبان چگونه به شما کمک می‌کند؟

ثبت درخواست و مشاوره‌ی رایگان

پس از ثبت درخواست، اِلبـــان جهت مشاوره و راهنمایی برای تعمیر موبایل با شما تماس خواهد گرفت.

تعیین مکان و زمان توسط شما

در صورت تمایل به تعمیر موبایل، مکان و زمان تعمیر به دلخواه خودتان تعیین می‌شود.

ما می‌آییم...

اِلبـــان در زمان و مکان تعیین شده، تعمیر گوشی را مقابل خودتان انجام می‌دهد.

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان کلیک کنید.

شروع مشاوره

از تعمیرات موبایل البـــان بیشتر بدانید

سازمان البـــان

ما با خلق اِلـبان برای راحت‌تر زیستن شما گرد هم آمده‌ایم. در روزگاری که استفاده از ابعاد مختلف تکنولوژی از جمله موبایل، تبلت و لپ‌تاپ در زندگی روزمرۀ همۀ ما هر روز بیشتر از روز قبل ریشه می‌دواند، کاستن از دغدغه‌های شما در این زمانه هدف و رسالت اصلی ماست. ما با تشکیل و به راه انداختن یک ساز و کار حرفه‌ای و به‌روز تمام اهتمام خود را برای روشن ساختن روزهای زندگی و راحتی بیشتر در زیست روزمره‌ی مردم به کار بسته‌ایم.

تعمیرات موبایل و لپ‌تاپ در البـــان

در البان بهترین و به‌روزترین تجهیزات مورد نیاز برای انجام تعمیرات انواع متنوعی از تلفن‌های همراه، تبلت و لپ‌تاپ را فراهم کرده‌ایم تا هم خیال خود را از بابت دقت کار تعمیرات راحت سازیم و هم مطمئن شویم نتیجه‌ی نهایی تعمیرات صورت پذیرفته، منجر به رضایت مشتریانمان شود. علاوه بر این با به راه انداختن آکادمی البان و آموزش تعمیرکاران متخصص و متعهد، سعی داریم علاوه بر گسترش دانش، به گسترش فرهنگ صحیح برخورد با مشتری و شیوه‌های درست تعمیرات بپردازیم.

ماموریت البـــان

در البان ما مشتاق کاری هستیم که انجام می‌دهیم و این حس شوق و شور را می‌توان در فرایند هر تعمیری که انجام می‌دهیم احساس کرد. ما در این صنعت بهترین هستیم چون برای تعمیر هر دستگاهی، همان اندازه مراقبت و توجهی را می‌بخشیم که برای خودمان قائلیم. ما هر تشخیص و تعمیر موبایل را به عنوان چالشی در نظر می‌گیریم که باید راه منحصربه‌فردش را بیابیم، و اینطور نگاه نمی‌کنیم که صرفا كاری‌ست كه باید انجام شود. ما از هر فرصتی استفاده می کنیم تا بهتر از دیروز باشیم و در عین حال می‌دانیم روزی که گذشته هم روزی بسیار خوب بوده است.

هر محله، هر لحظه

اِلبـــان تعمیر موبایل شما را در کمتر از یک ساعت در خانه، محل کار، کافی‌شاپ یا هر جا که شما دوست داشته باشید، در حضور خودتان انجام خواهد داد. کلیه‌ی تعمیرات موبایل اِلبـــان فرصت تست یک ماهه خواهند داشت.

تعميرات موبايل در محل ، البان

سوالات متداول در مورد تعمیرات موبایل البان

البان چیست؟

البان از ترکیب «اِل» و پسوند «بان» شکل گرفته است. «اِل» را از ابتدای کلمه‌ی الکترونیک الهام گرفتیم، چون به دنبال این هستیم که از تکنولوژی‌های دنیای الکترونیک و دیجیتال برای بهتر شدن زندگی همگان استفاده کنیم. پسوند «بان» نیز به معنای نگه‌دارنده، محافظت‌کننده و دارنده است.

البان چه کار می‌کند؟

ما در البان در حال حاضر تعمیرات موبایل انجام می‌دهیم، آن هم در محل. تعمیرات ما با تمرکز بر روی انجام دادن آن در محل دلخواه شما انجام خواهند شد؛ مگر موارد معدودی که نیاز به ارسال دستگاه به کارگاه تخصصی البان وجود داشته باشد.

البان تعمیرات موبایل را برای شما ساده می‌کند.

آیا مشاوره و ثبت درخواست تعمیرات موبایل در البان رایگان است؟

بله، ثبت درخواست و دریافت مشاوره در خصوص موبایل و تعمیرات و مشکلات آن در البان رایگان است. کافی است با ما تماس بگیرید یا ثبت درخواست کنید.

بعد از ثبت درخواست، چه فرایندی در البان اتفاق می‌افتد؟

بعد از ثبت درخواست توسط شما در سایت البان، ما با شما تماس می‌گیریم. مشاوره‌ی اولیه‌ی رایگان به شما ارائه خواهد شد. سپس بسته به نوع تعمیر و در محل بودن آن، مکان و زمان مناسب توسط شما تعیین می‌شود. تعمیرات در محل انجام شده و فاکتور به همراه گارانتی تعمیرات به شما ارائه خواهد شد.

آیا شما از قطعات اصلی گوشی استفاده می‌کنید؟

بله. تمام قطعات مورد استفاده توسط البان اصل بوده و با توجه به حساسیت ما بر روی کیفیت خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهیم، همواره از استفاده از هر نوع قطعه‌ای که غیراصل و نامناسب بوده و کیفیت لازم را ندارد پرهیز می‌کنیم.

مدت زمان گارانتی تعمیرات موبایل البان چقدر است؟

کلیه‌ی تعمیرات موبایل البان دارای گارانتی یک تا شش ماه هستند.

برای تعمیرات موبایلی که در محل انجام پذیر نیستند راهکارتان چیست؟

بنابر نتایج البان ، بیش از 60 درصد از تعمیرات موبایل امکان تعمیر در محل را دارد. اما اگر امکانی برای تعمیر در محل فراهم نباشد ، پیشنهاد اعزام به کلینک البان داده می شود. دستگاه دریافت ، تعمیر و بعد از تست ارسال می شود.کلیه روند تعمیرات موبایل توسط شما قابل رصد خواهد بود.

آیا البان در خصوص خرید گوشی هم مشاوره ارائه می‌دهد؟

بله، اگر برای خرید تلفن همراه نیاز به مشورت و اطلاعات فنی هستید ما در البان به شما مشاوره می‌دهیم.

متخصصین تعمیر موبایل البان

منتظر دریافت درخواست تعمیرات شماییم : )

بعد از ثبت درخواست رایگان، البان با شما تماس می‌گیرد و مشاوره‌ی رایگان ارائه می‌کند. در صورت تمایل، شما زمان و مکان را تعیین می‌کنید و ما در کنار خودتان تعمیرات موبایل را در محل با گارانتی خدمات یک ماهه انجام می‌دهیم.

ثبت درخواست رایگان

ورود کاربران | روند تعمیرات در البان | ضمانت‌نامه‌ها

سوالی دارید؟ با ما مطرح کنید !پشتیبانی آنلاین است.در حال حاضر پشتیبانی غیرفعال است.با تیم البان صحبت کنیدبا تیم البان صحبت کنید