تعميرات موبايل ، البان

پیگیری روند تعمیرات در سامانه‌ی البان

شماره پیگیری را وارد کنید:

پیگیری درخواست

کدام دستگاه شما دچار مشکل شده یا نیاز به تعمیر دارد؟

فرآیند خدمات تعمیرات یا رفع مشکل موبایل در البان

ثبت درخواست و مشاوره رایگان تعمیرات

پس از ثبت درخواست، البان برای رفع مشکل گوشی شما و ارائه مشاوره رایگان با شما تماس خواهد گرفت. در حد امکان تلاش البان این است که مشکل گوشی را خودتان بتوانید حل کنید. 

تعیین مکان و زمان تعمیر موبایل با شما

در صورت نیاز به تعمیر گوشی، برای دریافت گوشی توسط پیک و یا انجام تعمیرات در محل با شما هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود. همچنین می‌توانید به یکی از شعبه‌های تعمیرات موبایل البان در تهران مراجعه کنید.

انجام تعمیرات موبایل و تحویل گوشی

تعمیرات موبایل به سرعت و در کمترین زمان انجام می‌شود و این تعمیرات چه در محل شما انجام شود و چه در مرکز تعمیرات موبایل البان، تحت گارانتی البان خواهد بود و ضمانت‌نامه کتبی برای خدمات و قطعات مصرفی داده می‌شود.

از تعمیرات موبایل البان بیشتر بدانید.

سازمان مرکز تعمیرات موبایل البان

گوشی و تلفن همراه به وسیله‌ای تبدیل شده است که بسیاری از نیازهای روزمره ما را برطرف می‌سازد. ما در البان به عنوان تعدادی از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور در کنار هم جمع شده‌ایم تا با ایجاد سازمان البان رویکرد تعمیرات موبایل را متحول کرده و با ارائه مشاوره کامل و خدمات صحیح بتوانیم تعمیرات موبایل را از یک فرآیند اغلب سخت و ناراحت کننده به یک فرآیند ساده و کارآمد تبدیل سازیم. در نبود نمایندگی‌های رسمی تعمیرات موبایل در ایران تمام تلاش ما ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت در حد استانداردهای جهانی و اصولی در حوزه تعمیرات موبایل است تا مشکلات موبایل را با کمترین دغدغه و در کوتاهترین زمان برای شما مرتفع سازیم. 

تعمیرات موبایل، تبلت و لپ تاپ در البان

تعمیرات سریع، مقرون به صرفه و با کیفیت نیاز به در اختیار داشتن تجهیزات حرفه‌ای و به روز  در دست تعمیرکاران متعهد و باتجربه دارد. البان با گردآوری بهترین‌ها در حوزه تعمیرات، فرآیند صحیح آن را ایجاد کرده است. در همین راستا با ایجاد آکادمی البان در کنار واحد تعمیرات موبایل، تعمیرکارانی خبره و ماهر پرورش می‌دهد تا تحولی شگرف و بنیادین در امر تعمیرات موبایل ایجاد شود. 

ماموریت مرکز تعمیرات موبایل البان

در البان ما مشتاق کاری هستیم که انجام می‌دهیم و این حس شوق و شور را می‌توان در فرایند هر تعمیری که انجام می‌دهیم احساس کرد. ما در این صنعت بهترین هستیم چون برای تعمیر هر دستگاهی، همان اندازه مراقبت و توجهی را می‌بخشیم که برای خودمان قائلیم. ما هر تشخیص و تعمیر موبایل را به عنوان چالشی در نظر می‌گیریم که باید راه منحصربه‌فردش را بیابیم، و اینطور نگاه نمی‌کنیم که صرفا كاری‌ست كه باید انجام شود. ما از هر فرصتی استفاده می کنیم تا بهتر از دیروز باشیم و در عین حال می‌دانیم روزی که گذشته هم روزی بسیار خوب بوده است. در کنار تمام اینها همیشه چشم به فرداها داریم و گمان می‌کنیم روشنی همواره در پیش روست.

هر محله، هر لحظه

البان تعمیر موبایل، تبلت، یا لپ تاپ شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. تخصصی ترین مرکز تعمیرات موبایل ایران به ارائه خدمات در محل نیز می‌پردازد و با انتخاب این سرویس امکان انجام تعمیر گوشی در محل خودتان وجود دارد. برای این منظور کافی است یک درخواست تعمیرات ثبت کنید تا از کارشناسی و مشاوره رایگان متخصصان تعمیرات البان بهره مند شوید. 

تعميرات موبايل در محل ، البان

سوالات متداول در مورد تعمیرات موبایل البان

البان تعمیرات موبایل را در ایام شیوع کرونا چگونه انجام می‌دهد؟

آیا مشاوره و ثبت درخواست تعمیرات موبایل در البان رایگان است؟

بعد از ثبت درخواست، چه فرایندی در البان اتفاق می‌افتد؟

آیا شما از قطعات اصلی گوشی استفاده می‌کنید؟

مدت زمان گارانتی تعمیرات موبایل البان چقدر است؟

برای تعمیرات موبایلی که در محل انجام پذیر نیستند راهکارتان چیست؟

آیا البان در خصوص خرید گوشی هم مشاوره ارائه می‌دهد؟

البان چیست؟

آیا شما تعمیرات موبایل را آموزش هم می‌دهید؟

باشگاه مشتریان البان

پس از دریافت اولین خدمات تعمیرات موبایل خود به خود عضو باشگاه مشتریان البان خواهید شد و با کارت ویژه باشگاه مشتریان که به شما داده می‌شود می‌توانید به صفحه باشگاه مشتریان مراجعه کنید. در این باشگاه تخفیف‌های ویژه‌ای از سایر شرکت‌های خدماتی و محصول محور تهیه شده است که می‌توانید با کد تخفیفی که به هر محصول و خدمات اختصاص داده شده است از خدمات این مجموعه‌ها استفاده کنید. مجموعه‌هایی همچون چاله سرویس برای خدمات خودرویی در محل، باغ سبز جهت خرید میوه‌های تازه از باغداران، انتشارات نشر سایه سخن برای خرید کتاب‌های حوزه روانشناسی این نشریه و همچنین تخفیف برای دوره‌های آموزش مجازی تعمیرات موبایل البان.

متخصصین تعمیر موبایل البان

آموزشگاه تعمیرات موبایل البان

آموزشگاه تعمیرات موبایل البان از بهترین آموزشگاه‌های تعمیرات در ایران است که آموزش‌هایی متناسب با بازار کار ایران را به علاقه‌مندان ارائه می‌کند. این آکادمی جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز مرکز تعمیرات موبایل البان ایجاد شد تا بتواند مباحث تخصصی تعمیرات را به شکلی حرفه‌ای آموزش داده و علاوه بر آموزش‌های تخصصی، رفتار حرفه‌ای و متعهدانه را به متقاضیان نیز آموزش دهد و در پایان هر دوره بهترین‌ها را برای انجام کارهای تعمیراتی در مرکز تعمیرات موبایل البان انتخاب نماید. همچنین جهت ایجاد دسترسی به آموزش تخصصی و با کیفیت تعمیرات موبایل برای علاقه‌مندانی که در شهرستان حضور دارند، آکادمی البان اقدام به تهیه پکیج آموزش تعمیرات موبایل به صورت فیلم کرده است. اطلاعات بیشتر در خصوص این آموزشگاه را می‌توانید در وب سایت آکادمی البان مشاهده نمایید.

تعمیرات موبایل البان

انواع مختلفی از برندها و گوشی های موبایل دچار مشکل می شوند، ما در مرکز تعمیرات موبایل البان برای هر برند و هر مشکل راهکار متفاوتی داریم اما همه این کارها یک ویژگی مشترک دارند و آن این است که همه این کارها به صورت حرفه ای در مرکز تعمیرات موبایل البان انجام می شوند. برخی از این کارها عبارتند از: 

یک: تعمیر گوشی با هر برندی

دو: تعمیر گوشی با هر مشکلی

سه: مشکل گوشی و انواع راه حل های آن

چهار: نمایندگی تعمیرات موبایل

شما فقط درخواست تعمیر خود را ثبت کنید. باقی‌اش را به ما بسپارید.

درخواست تعمیر و مشاوره

ورود کاربران | روند تعمیرات در البان | ضمانت‌نامه‌ها